Winterboulen Afsluittoernooi 2026

Vandaag - 15:03


 

                   WINTERBOULEN AFSLUITTOERNOOI  2026

 

Op dinsdag 24 februari  vond het 9e Winterboulen afsluittoernooi plaats in de hal van PC Venlo te Boekend. Traditioneel ter afsluiting van het spelen in de hal in Boekend. Omdat we de hal gehuurd hadden tot 16.30 uur  werden de 3 wedstrijden “op tijd“ gespeeld. Iedere wedstrijd duurde max. 45 minuten en bij een gelijke stand mocht nog 1 extra méne gespeeld worden. Uiteindelijk bleven er 3 deelnemers over met 3 gewonnen partijen. Rond 16.30 uur waren de 3 rondes gespeeld en de prijswinnaars bekend.  

De prijswinnaars:

 1e Jan Vaessen  3w. +25

2e  Theo Zelen  3w. +15

3e  Geert v.d. Beele  3w. +14

Alle bovengenoemde prijswinnaars ontvingen een soeppakket met een zakje knapperbolletjes. De organisatie had nog een verrassing in petto. Tiny Janssen, de vrouw van Herman Janssen, had 1 setje zelfgemaakte kaarten ter beschikking gesteld. Dit setje werd uitgereikt als poedelprijs en was voor Trudy Liebscher. Bovendien ontvingen nog alle deelnemers een zakje borrelnootjes. Trudy Hegger had namens het bestuur van de Jeu de Bouleclub nog een verrassing voor de organisatoren Riet en Jan Vaessen in de vorm van een pot narcissen en blauwe druifjes als dank voor de organisatie.

Nog een woord van dank aan sponsor Bakkerij Broekmans Maasbree voor de gedeeltelijke sponsoring van de heerlijke vlaaien. Deze werden smaakvol genuttigd tijdens de pauze. Verder nog een woord van dank aan de organisatie die bestond uit Riet en Jan Vaessen. Achter de computer Wilbert v. Deursen.  

 

Op de foto v.l.n.r. : Theo Zelen, Jan Vaessen, Geert v.d. Beele.

 

 

Nieuwscategorieën Petanque

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 77 465 2112

Adres

Breetse Peelweg 1a
5993NC Maasbree

KVK-nummer

40164885