Kalender

Kalender

Onderstaand schema bevat de volledige verenigingskalender.

Klik op deze link voor details over de verschillende evenement.

Datum Dag Tijd Omschrijving
Januari      
       
Februari      
       
Maart      
8 vrij 19:00 uur Infoavond Breetanque
18-23 maa-zat   Dubbel-Gezelligtoernooi
23 zat 16:00 uur Officiële opening nieuwe banen
31 zon   Rood+oranje
April      
1 maa 19:30 uur Racketavond
6 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie
7 zon   Groen+geel+rood+oranje
7 zon 13:30 uur Openingstoernooi Breetanque
9 din 09:30 uur Dinsdagcompetitie
12 vrij 19:00 uur Vrijdagcompetitie
13 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie
14 zon   Groen+geel+rood+oranje
16 din 09:30 uur Dinsdagcompetitie
16 din 19:30 uur Racketavond
19 vrij 19:00 uur Vrijdagcompetitie
20 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie
22 (pasen) maa   Groen+geel+rood+oranje
23 din 09:30 uur Dinsdagcompetitie
26 vrij 19:00 uur Vrijdagcompetitie
27 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie (inhaaldag)
28 zon   Inhaaldag junioren
30 din 13:30 uur Uitwisseling met Horst bij Breetanque
Mei      
1 woe 19:30 uur Racketavond
4 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie (inhaaldag)
5 zon   Inhaaldag junioren
7 din 09:30 uur Dinsdagcompetitie
10 vrij 19:00 uur Vrijdagcompetitie
11 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie
12 zon   Groen+geel
14 din 09:30 uur Dinsdagcompetitie
16 don 19:30 uur Racketavond
17 vrij 19:00 uur Vrijdagcompetitie
18 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie
19 zon   Groen+geel+rood+oranje
21 din 09:30 uur Dinsdagcompetitie
24 vrij 19:00 uur Vrijdagcompetitie
25 zat 13:00 uur Zaterdagcompetitie
26 zon   Groen+geel+rood+oranje
27 maa 19:30 uur Racketavond
28 din 09:30 uur Dinsdagcompetitie
30 (hemelvaart) don   Inhaaldag alle competities
31 vrij 19:00 uur Vrijdagcompetitie
Juni      
2 zon   Groen+geel+rood+oranje
4 din 09:30 uur Inhaaldag dinsdagcompetitie
6 don 13:30 uur 15e Concours de boules: Breetanque
7 vrij 19:00 uur Inhaaldag vrijdagcompetitie
8 zat 13:00 uur Inhaaldag zaterdagcompetitie
10 (pinksteren) maa   Inhaaldag zondagcompetitie
11 din 19:30 uur Racketavond
14 vrij 19:00 uur Mini-maxi-toernooi
17-22 maa-zat   Mix-clubkampioenschappen
22 zat 17:00 uur Huldiging kampioenen voorjaarscompetitie
26 woe 19:30 uur Racketavond
Juli      
2 din 13:30 uur Uitwisseling met Baarlo bij Breetanque
11 don 19:30 uur Racketavond
22 maa 19:30 uur Racketavond
Augustus      
6 din 19:30 uur Racketavond
9 vrij 19:00 uur Schemertoernooi Breetanque
15 don 13:30 uur Uitwisseling met Venlo bij Breetanque
21 woe 13:30 uur Uitwisseling met Neerkant bij Breetanque
21 woe 19:30 uur Racketavond
30 vrij 18:30 uur Clubkampioenschappen junioren
31 zat 11:00 uur Clubkampioenschappen junioren
September      
2-7 maa-zat   Clubkampioenschappen HD + DD
10 din 13:30 uur Uitwisseling met Velden bij Breetanque
12 don 19:30 uur Racketavond
13 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie
15 zon   Groen
20 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie
22 zon   Groen
23 maa 19:30 uur Racketavond
27 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie
28 zat 13:30 uur 16e Open Brits Boule Kampioenschap
29 zon   Groen
Oktober      
4 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie
6 zon   Groen
11 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie
13 zon   Groen
18 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie
19 zat 13:30 uur Afsluittoernooi Breetanque
20 zon   Groen
25 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie
27 zon   Groen
November      
1 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie (inhaaldag)
3 zon   Groen (inhaaldag)
8 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie (inhaaldag)
10 zon   Groen (inhaaldag)
15 vrij 19:00 uur Vrijdagavondcompetitie (inhaaldag)
15 vrij   Afsluitactiviteit junioren
17 zon   Groen (inhaaldag)
22 vrij   Gezelligheidstoernooi
December      
?     Huldiging kampioenen najaarscompetitie
?     Commissie-feestavond vrijwilligers

 

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 77 465 2112

Address

Breetse Peelweg 1a
5993NC Maasbree